top of page

MODLITWA ZA REKOLEKTANTÓW

Ave Maria!

Drodzy Niewolnicy Jezusa w Niepokalanej Maryi,

Zajmując się organizacją 33-dniowych rekolekcji zakończonych złożeniem Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalaną Maryję, pragniemy zapewnić wszystkim uczestnikom rekolekcji nie tylko komfort związany z odbywaniem samych rekolekcji, ale również osłonę duchową, za którą kryje się nasza modlitwa i post.

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o otoczenie kolejnych kandydatów na duchowych niewolników modlitwą z postem, która jest i będzie im bardzo potrzebna w trakcie ich zmagań duchowych (podobnie i Wy byliście otaczani taką modlitwą).

Aby zapewnić im nieustającą modlitwę, prosimy, aby każdy z nas w trakcie trwania kolejnych edycji (aktualnie w okresie od 2 września do 8 grudnia 2019 r.) wybrał sobie przynajmniej jeden dzień, w którym odmówi jedną dowolną część Różańca św. i podejmie dowolną formę postu w intencji osób, które podejmą swoje 33-dniowe rekolekcje.

Intencja modlitwy połączonej z postem:
„ABY WSZYSCY, KTÓRYCH MARYJA ZAPROSIŁA NA DROGĘ ŚWIĘTEJ NIEWOLI MIŁOŚCI WYPOWIEDZIELI MARYI SWOJE FIAT”.


Szerokim sercem ogarniajmy też Rodziny rekolektantów, ich parafie i Kapłanów z tych parafii, aby byli… Totus Tuus!

Prosimy Was, byście jak najszybciej przesłali swoje zgłoszenie poprzez formularz:

Moja MODLITWA z POSTEM dla MARYI

Apel kierujemy szczególnie do tych osób, które jeszcze nie włączyły się w tę posługę modlitewną. Wszystkim niewolnikom Maryi, którzy dotychczas podjęli modlitwę z postem za kandydatów na niewolników Maryi całym sercem dziękujemy i liczymy na wasze kolejne wsparcie!
Każdemu, kto odpowie otwartym sercem z góry wielkie BÓG ZAPŁAĆ!!! Maryja potrzebuje naszych modlitw.

Trwajmy też w jedności na codziennej modlitwie, by Maryja umacniała w każdym z nas – Jej duchowych niewolnikach – łaskę całkowitego oddania, abyśmy wytrwali (wierni jej) do końca, a swoim świadectwem pociągali innych i przyprowadzali do Maryi.

Codziennie o godz. 21.00 odmawiamy Anioł Pański w intencji naszej Wspólnoty DNM, oddając Niepokalanej wszystkich duchowych niewolników Maryi i ich intencje serca. Pamiętajmy, by łączyć się w tej modlitwie i w tej godzinie.

Nasz opiekun duchowy oraz kapłani posługujący Wspólnocie  udzielają nam wtedy swojego kapłańskiego błogosławieństwa – przyjmujmy je z wiarą i przekazujmy tym, którzy są obok.

Przypominamy także, że w każdą ostatnią sobotę miesiąca  w Sanktuarium Matki Bożej na warszawskich Siekierkach o godz. 18.00 sprawowana jest Msza św. w intencji nas wszystkich: Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi (Wieczór z Maryją). Zachęcamy do osobistego uczestnictwa  i spotkania z Panem i Maryją w Rodzinie Niewolników.
Do zobaczenia na najbliższym Wieczorze z Maryją (spotkaniu formacyjnym) naszej Wspólnoty, by uwielbić Trójcę Przenajświętszą i ukochać Maryję.

Z serca Wam dziękujemy i przytulamy Was do Najświętszych Serc Jezusa i Maryi.
Z modlitwą,

Ania i Zbyszek


Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi
AD IESUM PER MARIAM

bottom of page