top of page

Oddanie siebie Najświętszej Maryi Pannie

PRZEWODNIK dla młodzieży

W ramionach Kochającej MAMY

Okladka FINAL W RAMIONACH.jpg

Format: 17 cm x 12 cm

Oprawa: twarda, 2 tasiemki

Liczba stron: 336

Wydawnictwo: Apostolicum, Ząbki 2020

Proponowana ofiara: 20 zł                    

Zamawiam

​„33 DNI W ramionach Kochającej Mamy”

Autor: Miłosz Kozikowski
Przewodnik do 33-dniowych rekolekcji dla młodzieży

IMPRIMATUR, Nihil Obstat

Program składa się z dwóch etapów.
Pierwszy etap to czas, by przemyśleć swoje życie, sw
oje wybory, swoje prawdziwe potrzeby… Gdy masz problemy i chcesz porozmawiać o ważnych sprawach dla młodego człowieka… Możesz powierzyć to wszystko Bogu w modlitwie w zaciszu swego pokoju… Przemyśleć ważne rzeczy, które miały wpływ na ciebie i poznać radość z Bożego Miłosierdzia. Temat Sakramentu Pokuty i Pojednania nie będzie już dla Ciebie nudny. A Bóg Ojciec przestanie być dla Ciebie odległy, mieszkający gdzieś wśród gwiazd, ale zacznie być obecny tuż przy Tobie. Gotowy Cię we wszystkim wspomagać, Bóg wszechmocny!

Krótkie opowiadania, fragmenty z Pisma Świętego i innych wybranych lektur pomogą Ci przerobić kilka ważnych tematów, abyś znalazł odpowiedzi na nurtujące pytania i nawiązał prawdziwą przyjaźń… z Jezusem. Poznasz historie takich samych ludzi, jak Ty, którzy odważyli się zaprzyjaźnić z Jezusem i co z tego wynikło.

W drugim etapie znajdziesz zachętę do wprowadzenia w życiu kilku zmian – zmian, o których Ty sam zdecydujesz – co i jak? Jedno jest pewne te zmiany będą dla Ciebie przełomowe.

I o to chodzi! Chodzi o to, abyś poznał prawdę o Niepokalanej. Poznał oczywiście przez doświadczenie! Doświadczenie Jej czułej miłości i skutecznej pomocy w Twoich niepowodzeniach albo konkretnych problemach. Ona chce wziąć Cię w swoje kochające ramiona… A Ty? Chcesz się do Niej przytulić? Chcesz Jej zaufać i oddać się w Jej ramiona? Chcesz zawierzyć Jej swoje życie? Śmiało! 

                                                 

                  

                                                                    Zamawiam

Wróć do "MATERIAŁY Niewolnika Maryi"

bottom of page