top of page

Praktyka Świętej Niewoli Miłości

Tajemnica AVE MARIA

TAJEMNICA MARYI... Drogowskazy Świętej Niewoli Miłości

Okladka FINAL Tajemnica AveMaria new.jpg

Format: 17 cm x 12 cm

Oprawa: twarda, 2 tasiemki

Liczba stron: 336

Wydawnictwo: Apostolicum, Ząbki 2020

Proponowana ofiara: 20 zł                    

Zamawiam

„Tajemnica Ave Maria”

Opracowanie: Anna i Zbigniew Kozikowscy
Publikacja
zawiera fragmenty dzieł świętych autorów.

IMPRIMATUR, Nihil Obstat

Publikacja formacyjna konieczna dla niewolników Maryi.

     Pierwszy rozdział to opis na czym polega "Święta Niewola Miłości":

"Tajemnica Maryi" św. Ludwik Maria de Montfort (całe dzieło). To książka w książce. Odkrywamy "tajemnicę świętości – jak stać się świętym", czyli poznajemy sposób, który praktykowali ci, którzy stali się wielkimi świętymi. Sposób skuteczny! 

     Drugi rozdział to "Drogowskazy Niewoli Miłości" m.in:

"Alma Mater – moim wzorem" św. Ludwik Maria de Montfort (fragmenty dzieł)

Odkrywamy "tajemnicę świętości – jak zostać uświęconym", czyli poznajemy sposób, z jakiego korzysta Maryja, by uświęcić nasze dusze. Sposób najskuteczniejszy!

"Mój ideał Jezus – Syn Maryi" o. Emil Neubert (fragment dzieła). Rozważania bł. Ojca Chaminade, który odkrył, że "tylko doskonałe naśladowanie dziecięcej miłości Jezusa do Maryi prowadzi do doskonałej jedności z Jej Boskim Synem, a z Nim i przez Niego z Ojcem Niebieskim".

"Bądź dzieckiem Maryi" św. Alfons Maria de Liguori (fragment dzieła)

Dzieci Maryi są dziećmi Nieba - to powszechne zdanie wszystkich świętych. Jak naucza św. Jan Damasceński: "Bóg użycza pobożności i nabożeństwa do Maryi tym tylko, którzy mają być zbawieni". Święty Antonin zapewnia, że Matka Boża swą modlitwą nie do odparcia i potężnym swym wstawiennictwem wyprosi nam szczęście wybranych, jeśli sami nie będziemy ku temu przeszkodą. Święty Bonawentura woła: "Słuchajcie i uczcie się wy wszyscy, którzy pragniecie dostać się do Nieba. Służcie Maryi, oddajcie Jej cześć, a z pewnością otrzymacie życie wieczne". 

     Trzeci rozdział to "Doskonałość AVE MARIA" - najpiękniejszej modlitwy, przez którą docieramy do Serca Maryi, a Ona zanosi nas do Chrystusa.

"Prawdziwy Sekret Różańca Świętego" św. Ludwik Maria de Montfort (fragmenty dzieła) – poznajemy jak w każdej tajemnicy skutecznie miażdży się łeb węża. Poznajemy jak praktykować taki sposób odmawiania Różańca św. którego piekło najbardziej się boi! 

 

Tajemnica doskonałego nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny (Świętej Niewoli Miłości) objawiona przez św. Ludwika Maria to tajemnica celnego uderzenia w głowę węża! Dlatego taki rodzi sprzeciw! Dlatego zły usuwa "Traktat o doskonałym nabożeństwie...", aby w końcu go rozszarpać... a Maryja podsuwa go do czytania i praktykowania tym, których sama wybrała :) Szczegóły w pierwszym rozdziale...

                                                Zamawiam

Wróć do "MATERIAŁY Niewolnika Maryi"

bottom of page