top of page

MATERIAŁY REKOLEKCYJNE, ORAZ POGŁĘBIAJĄCE NASZĄ RELACJĘ Z MATKĄ BOŻĄ I PANEM JEZUSEM:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewodnik „33 dni Ad Iesum Per Mariam„

Imprimatur
Nihil Obstat

Tekst: Anna Kozikowska
Format: 15 cm x 10 cm
Oprawa: twarda z tasiemką
Liczba stron: 344
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 20 zł

ZAMAWIAM

Podręcznik formacyjny naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM – obowiązkowa lektura 33-dniowych rekolekcji.

Przewodnik krok-po-kroku prowadzi przez 33 dni do złożenia Aktu i oddania się w niewolę Maryi.

Zawiera praktyczne wskazówki naszych animatorów (inicjatorów 33-dniowych rekolekcji w parafiach w Polsce i prowadzących je od kwietnia 2016r.).

Rozdział I książki prowadzi czytelnika krok-po-kroku przez cały program rekolekcyjny i wyjaśnia sposób przygotowania się do całkowitego poświęcenia się Jezusowi przez Maryję.

Rozdział II książki zawiera oryginalne opracowanie ćwiczeń duchowych na każdy z 33 dni przygotowań ks. Fryderyka W. Fabera na podstawie Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

Ten swoisty modlitewnik kryje w sobie nie tylko treści do rozważań na każdy z 33 dni ale także 33 powody dlaczego warto oddać się w niewolę Maryi oraz materiały przydatne dla każdego niewolnika z miłości.

 

Staraniem Wspólnoty DNM wydaliśmy w/w przewodnik rekolekcyjny pt. „33 DNI Ad Iesum Per Mariam”, pokrywając koszt jego wydania. Organizujemy także inne materiały dla duchowych niewolników Maryi, aby każdy kto pragnie wejść na tę duchową drogę i wzrastać w Niepokalanym Sercu Maryi do świętości, mógł otrzymać stosowną pomoc i niezbędne materiały.

Wszystkie składane ofiary na materiały dla duchowych niewolników Maryi przeznaczamy na pokrycie kosztów wydruku czy zakupu materiałów oraz krzewienie duchowego niewolnictwa w duchu nauczania św. Ludwika de Montfort.

Z radością przekazujemy Wam, że ze złożonych ofiar na konto Stowarzyszenia DNM mogliśmy sfinansować wydanie nowej lektury formacyjnej Wspólnoty DNM pt. „Tajemnica Ave Maria” dla wszystkich osób, które złożyły swój Akt Ofiarowania, aby mogły wzrastać w formacji duchowej niewoli miłości. Książka została wydana w Święto Niepokalanego Serca Maryi, 20 czerwca 2020r., i jest dostępna dla każdego, kto zechce skorzystać z naszych materiałów formacyjnych. Można ją zamawiać poprzez <<<FORMULARZ>>> na naszej stronie internetowej lub na spotkaniach formacyjnych Wspólnoty DNM.

Podręcznik formacyjny „Tajemnica Ave Maria„

Nihil Obstat

Tekst: Anna i Zbigniew Kozikowscy
Format: 15 cm x 10 cm
Oprawa: twarda z tasiemką
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Apostolicum
Proponowana ofiara: 20 zł
ZAMAWIAM

W opracowaniu są kolejne podręczniki formacyjne. Za wszystkie złożone ofiary na ten cel – BÓG ZAPŁAĆ!

Organizujemy także inne materiały dla duchowych niewolników Maryi, aby każdy kto pragnie wejść na tę duchową drogę i wzrastać w Niepokalanym Sercu Maryi do świętości, mógł otrzymać stosowną pomoc i niezbędne materiały.

Wszystkie składane ofiary na materiały dla duchowych niewolników Maryi przeznaczamy na pokrycie kosztów wydruku czy zakupu materiałów oraz krzewienie duchowego niewolnictwa w duchu nauczania św. Ludwika de Montfort.

„Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP”
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Format: 15 cm x 10 cm
Duża czcionka (wygodna do czytania)
Przekład: Helena Brownsfordowa
IMPRIMATUR
Oprawa: twarda z tasiemką
Proponowana ofiara: 20 zł

ZAMAWIAM

 

 

Łańcuszek niewolnika Maryi św. Ludwika de Montfort: prosty, żelazny (ze stali hartowanej nierdzewnej, chirurgicznej), przystosowany do stałego noszenia na ręku, nie uczula (nie zawiera niklu), nie koroduje.
Przed założeniem powinien być poświęcony przez kapłana.
Proponowana ofiara: 35 zł

ZAMAWIAM
Do łańcuszka dołączony jest Cudowny Medalik Niepokalanej Maryi

Więcej ważnych informacji o łańcuszku: pomaranczki.wordpress.com

 

 

Koronka niewolnika Maryi (różne kolory)
Proponowana ofiara: 10 zł
Do koronki dołączona jest treść modlitwy

ZAMAWIAM

MATERIAŁY POTRZEBNE PODCZAS REKOLEKCJI KONTEMPLACYJNYCH

"24 GODZINY SŁUŻBY MIŁOŚCI"

Luiza Piccarreta
„24 Godziny Męki Jezusa Chrystusa”
IMPRIMATUR
Oprawa: miękka, 192 strony
Proponowana ofiara: 15
 zł
ZAMAWIAM

Podręcznik formacyjny naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM.

Rozważanie „24 Godzin Męki Jezusa Chrystusa” Luizy Piccarrety to szkoła miłości, świętości i jedności z Wolą Ojca. „[24] Godziny Męki Jezusa Chrystusa” nie są narracją czy zwykłym rozważaniem Męki Jezusa opisanym przez wielu innych autorów. Są natomiast modlitwą na wzór gimnastyki lub szkoły życia, w której jednoczymy się z Jezusem, żeby wraz z Nim i tak jak On, nauczyć się czynić to, co On czynił w Swoim wnętrzu, aby nas odkupić. Książka zawiera „Praktyki i refleksje” nigdzie wcześniej niepublikowane.

POLECAMY TAKŻE KSIĄŻKI POGŁĘBIAJĄCE NASZĄ RELACJĘ 
z PANEM JEZUSEM oraz DZIEWICĄ MARYJĄ:

 

Luiza Piccarreta
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej„
(Apel Królowej Nieba o wejście do Królestwa Woli Bożej)
Medytacje podyktowane przez Maryję
IMPRIMATUR 
Proponowana ofiara: 20 zł

ZAMAWIAM

 

Wszystkie składane ofiary za w/w materiały dla duchowych niewolników Maryi są przeznaczone na dzieło krzewienie duchowego niewolnictwa Maryi w duchu nauczania św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Osoby, które są chętne materialnie wesprzeć działalność naszej Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, mogą to zrobić wpłacając ofiarę na cele statutowe na konto:

Stowarzyszenie Duchowych Niewolników Maryi
22 1020 4900 0000 8402 3186 8668
W tytule przelewu prosimy wpisać “ofiara na cele statutowe”. 

Dziękujemy za wsparcie dzieła Maryi!

Zamówienie można złożyć poprzez poniższy „FORMULARZ-ZAMÓWIENIE”.
Materiały można odebrać osobiście na spotkaniu rekolekcyjnym Wspólnoty DNM lub drogą pocztową. Przesyłkę kurierską lub list polecony priorytet nadajemy na wskazany w zamówieniu adres, zwykle jest dostarczona w Polsce w ciągu 2-3 dni roboczych, w krajach Europejskich – 5-7 dni, na inne kontynenty – 2-3 tygodnie.

FORMULARZ – ZAMÓWIENIE 
Treść „Klauzuli informacyjnej” dotyczącej ochrony danych jest dostępna tutaj>>>.

okladka_33dni1.png
33dni-opis.png
tajemnica-avemaria-okladka.png
download.jpg
download-1.jpg
koronka2.jpg
24godzmekiprzewodnik.png
bottom of page